Hakkımızda

Gerçek istikrar adına yola çıkmış,bireysel başarıların kurumsal başarılara dönüşmesi inancıyla hareket eden , global seviyede bilgi ve teknoloji kullanılmasına inanan, hijyen ve insan sağlığını en başa koyan, tüm tedarikçi ve müşterileriyle büyüyen bir yaklaşımı ilke edindik.

Projeksiyonunu sürekli gelişim,değişmez kalite yaklaşımı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti perspektifinden hareketle ortaya koyan markamızla, kurulduğumuz andan itibaren hep daha iyiyi hedefledik. Ortaya koyduğumuz bu kalite yaklaşımı sonucu geldiğimiz noktada, yaklaşık 70 kişilik profesyonel çalışanımız ile yılların verdiği tecrübeyi sizlere daha iyisini sunabilme adına enfes lezzetlere dönüştürdük.

Ürettiğimiz ürünlerde tüm detayları kalite kontrolden geçiren ve sizlerle buluşturmadan önce ürün kalitesini AKIN BULGUR garantisiyle sorgulayan firmamız , tüm bu yapısı gereği kaliteyi üretimin bir sonucu değil bir başlangıcı olarak görmekte ve bu anlayış çerçevesinde tüm üretim aşamalarına yön vermektedir.

Sektöründe yıllardır buğdayın girişinden ürünün sevkine kadar , değişmez bir kalite anlayışı ve toplam kalite yönetimi felsefesiyle hareket eden AKIN, tüm bu planlamalarında tek bir duyguyla hareket etmekte ve faaliyetlerini sürdürmektedir…

KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ…

Ürettiği ürünlerinde tüm süreci kalite kontrolden geçiren ve sizlerle buluşmadan ürün kalitesini AKIN garantisiyle sorgulayan firmamız tüm bu yapısı gereği kaliteyi üretimin bir sonucu değil bir başlangıcı olarak görmekte ve bu anlayış çerçevesinde tüm üretimini yönlendirmektedir.

Doyumsuz lezzetlere ulaşılabilme adına yılların verdiği tecrübeyi günümüz teknolojisi ile harmanlayan AKIN BULGUR sizlerin damak zevkine en uygun ürünleri sizlerle buluşturuyor.

Bizler tüm çalışmalarımızın her noktasında tek bir duyguyla hareket ediyoruz…İnsana karşı hassasiyetimizle…

En hijyenik şartlarda tüm üretim proseslerinin en son tenolojik makinalarla gerçekleştiği AKIN BULGUR tesislerinde gerçek kalite sizlerle buluşuyor.